Ձմեռային մարզական խաղեր 2022 · Մարզական ստուգատես

Ժամանակացույց. Ձմեռային մարզական խաղեր 2022

Հունվարի 10

Գեղասահքի մարզադպրոց՝

  • 11:00-11:45 Արևելյան դպրոց «Խխունջ»  ջոկատ, Հռիփսիմե Առաքելյան և ընկերներ
  • 12:00-12:45 Արևելյան դպրոց
  • 13:00-13:45 Արևմտյան դպրոց

Ջրվեժի արգելոց՝

  • 11:00-12:00 Հյուսիսային դպրոց 1․2 ջոկատ
  • 12:00-13:00 Հյուսիսային դպրոց

Սևաբերդ՝

  • 11:00-12:00 Ավագ դպրոց
  • 12:00-13:00 Հարավային դպրոց

Ծաղկունք գյուղ

  • 10:00-12:00 Միջին դպրոց

Հունվարի 11

Գեղասահքի մարզադպրոց՝

ՀՀ ՊՆ Վազգեն Սարգսյանի անվան ռազմական համալսարան

  • 11:00 9-րդ դասարան՝ Դիանա Նազարյան, Ռինա Շահինյան և ընկերներ

Ջրվեժի արգելոց՝

  • 11:00-12:00 Միջին դպրոց / Հասմիկ Ուզունյան, Շուշան և ընկերներ/ նառա
  • 12:00-13:00 Միջին դպրոց

Սևաբերդ՝

  • 11:00-12:00 Արևելյան դպրոց, Հասմիկ Ղազաևյան, Արմինե Մնացականյան, «Ուրախիկներ» և «Բարև» ջոկատներ
  • 12:00-13:00 Քոլեջ

Ծաղկունք գյուղ

  • 10:00-12:00 Ավագ դպրոց, Արևմտյան դպրոց

Հունվարի 12

Գեղասահքի մարզադպրոց՝

  • 10:00-10-45 9-րդ դասարան Ժաննա Հաակոբյան, Անիկ Խաչատրյան և ընկերներ
  • 11:00-11:45 Հարավային դպրոց 4.1-ի ջոկատ
  • 12:00-12:45 Հարավային դպրոց 4.2-ի ջոկատ
  • 13:00-13:45 Միջին դպրոց / Ստելլա, Տաթև և ընկերներ/ Հասո Սիմոնյան/

Գասպրոմի սահադաշտ՝

  • 10:00-11:00 Ավագ դպրոց՝ Ռուզան Սարգսյան, Ալինա Թումասյան

ՀՀ ՊՆ Վազգեն Սարգսյանի անվան ռազմական համալսարան

  • 9.20 9-րդ դասարան՝ Գոհար Իսկանդարյան և ընկերներ

Ջրվեժի արգելոց՝

  • 11:00-12:00 Արևմտյան դպրոց
  • 12:00-13:00 Արևմտյան դպրոց, Քոլեջ

Սևաբերդ՝

  • 10:00-11:00 Միջին դպրոց / Արևիկ և ընկերներ/ Գևորգ Հազարումյան
  • 11:00-12:00 Հյուսիսային դպրոց
  • 12:00-13:00 Միջին դպրոց/ Հասմիկ Ուզունյան, Շուշան և ընկերներ/ նառա

Ծաղկունք գյուղ

  • 10:00-12:00 Հյուսիսային դպրոց, Քոլեջ

Հունվարի 13

Գեղասահքի մարզադպրոց՝

  • 10:00-10:45 9-րդ դասարան Սյուզի Հակոբյան, Թաթուլ Շահնազարյան և ընկերներ
  • 11:00-11:45 Միջին դպրոց / Արշակ և ընկերներ/ Հասմիկ Սիմոնյան
  • 12:00-12:45 Ավագ դպրոց Իրինա Ապոյանի ջոկատ
  • 13:00-13:45 Ավագ դպրոց Հերմինե Գևորգյանի ջոկատ

Ջրվեժի արգելոց՝

  • 11:00-12:00 Արևելյան դպրոց Մերի Գրիգորյան «Մենք»  ջոկատ
  • 12:00-13:00 Հարավային դպրոց

Սևաբերդ՝

  • 10.00՝ 9-րդ դասարան Գայանե Սարգսյան և ընկերներ
  • 11:00-12:00 Արևմտյան դպրոց
  • 12:00-13:00 Քոլեջ

Ծաղկունք գյուղ

  • 10:00-12:00 Հարավային դպրոց

Հունվարի 14

Գեղասահքի մարզադպրոց՝

  • 10:00-10-45 9-րդ դասարան Դիանա Նազարյան, Ռինա Շահինյան և ընկերներ
  • 11:00-11:45 Արևելյան դպրոց Ջոկատ «Անիվների վրա» , Իվետա Ջանազյան և ընկերներ
  • 12:00-12:45 Արևելյան դպրոց «Ընկերներ»  ջոկատ, Անահիտ Հարությունյան և ընկերներ, Սյուզան, Գայանե Սարգսյաններ 
  • 13:00-13:45 Քոլեջ

<<Երազ այգու>> սահադաշտ

  • 10.00՝ 9-րդ դասարան՝ Գոհար Իսկանդարյան և ընկերներ

Գասպրոմի սահադաշտ՝

  • Միջին դպրոց / Հասմիկ Թոփչյան, Նունե Թեմուրյան, Հասմիկ Իսրաելյան և ընկերներ/

Ջրվեժի արգելոց՝

  • 11:00-12:00 Հարավային դպրով  5 տարեկանների ջոկատ, Ավագ դպրոց
  • 12:00-13:00 Ավագ դպրոց

Սևաբերդ՝

Ծաղկունք գյուղ

  • 10:00-12:00 Արևելյան դպրոց,

Հունվարի 17

Գեղասահքի մարզադպրոց՝

  • 10:00-10-45 9-րդ դասարան Արև Բալջյան և ընկերներ
  • 11:00-11:45 Արևմտյան դպրոց
  • 12:00-12:45 Արևմտյան դպրոց
  • 13:00-13:45 Հյուսիսային դպրոց Տեխնոլոգների ջոկատ

Ջրվեժի արգելոց՝

  • 10.00-11.00՝ Ջրվեժի արգելոց. Սյուզի Հակոբյանի, Թաթուլ Շահնազարյանի ջոկատ
  • 11:00-12:00 Միջին դպրոց / Լիաննա Հակոբյան և ընկերներ/
  • 12:00-13:00 Միջին Դպրոց, Արևմտյան դպրոց/ Շուշան Ավագյան և ընկերներ/

Սևաբերդ՝

  • 10:00-11:00 Միջին դպրոց  Անահիտ Մելքոմյան և ընկերներ
  • 11:00-12:00 Ավագ դպրոց
  • 12:00-13:00 Արևելյան դպրոց

Ծաղկունք գյուղ

  • 10:00-12:00 Ավագ դպրոց

Հունվարի 18

Գեղասահքի մարզադպրոց՝

  • 10:00-10:45 Ավագ դպրոց
  • 11:00-11:45 Հարավային դպրոց 5.1 ջոկատ
  • 12:00-12:45 Հարավային դպրոց 5.2 ջոկատ
  • 13:00-13:45 Հյուսիսային դպրոց Բնագետ-հայրենագետների ջոկատ

Ջրվեժի արգելոց՝

  • 10:00-11:00 Միջին դպրոց, Զարինե Փանյան և ընկերներ
  • 11:00-12:00 Արևելյան դպրոց Սեդա Վիրաբյան՝ «Զար զընգը»  ջոկատ
  • 12:00-13:00 Ավագ դպրոց, Արևելյան դպրոց

Սևաբերդ՝

  • 10:00-11:00 Միջին դպրոց / Նունե Սմբատյան և ընկերներ/
  • 11:00-12:00 Միջին դպրոց  / Մերի և ընկերներ/
  • 12:00-13:00 Արևմտյան դպրոց

Ծաղկունք գյուղ

  • 10:00-12:00 Հարավային դպրոց, Արևմտյան դպրոց

Լեռնանիստ

  • 10.00-11.00 Միջին դպրոց
  • 12.00-13.00 Միջին դպրոց

Հունվարի 19

Գեղասահքի մարզադպրոց՝

  • 10:00-10-45 9-րդ դասարան Մարիաննա Գևորգյան և ընկերներ
  • 11:00-11:45 Միջին դպրոց / Արևիկ և ընկերներ/
  • 12:00-12:45 Միջին դպրոց / Հասմիկ Ուզունյան, Շուշան և ընկերներ/
  • 13:00-13:45 Ավագ դպրոց

Գազպրոմի սահադաշտ՝

  • 10:00-11:00 Միջին դպրոց / Զարինե, Քնարիկ և ընկերներ/

Ջրվեժի արգելոց՝

  • 10:00-11:00 Արևմտյան դպրոց 2-րդ դասարան
  • 11:00-12:00 Հարավային դպրոց
  • 12:00-13:00 Քոլեջ, Արևմտյան դպրոց

Սևաբերդ՝

  •  10:00-11:00 Միջին դպրոց / Տաթև Ալեքսանյան և ընկերներ/
  • 11:00-12:00 Հյուսիսային դպրոց։ 3․2 ջոկատ
  • 12:00-13:00 Արևելյան դպրոց, Լիլիթ և Տաթև Սահակյաններ, «Զատիկ»  և «Ծուղրուղու»  ջոկատներ

Ծաղկունք գյուղ

  • 10:00-12:00 Հյուսիսային դպրոց Մաթեմատիկ-մեդիագրագետների ջոկատ

Լեռնանիստ

  • 10.00-11.00 Քոլեջ
  • 11:00-12:00 Միջին դպրոց / Ստելլա, Տաթև և ընկերներ/
  • 12:00-13:00 Միջին դպրոց

Հունվարի 20

Գեղասահքի մարզադպրոց՝

  • 10.00- 10:45 Ավագ դպրոց
  • 11:00-11:45 Ավագ դպրոց
  • 12:00-12:45 Արևելյան դպրոց, Սմբատ Պետրոսյան՝ «Չափագրող-ռոբոտաշինության»  ջոկատ
  • 13:00-13:45 Քոլեջ

Ջրվեժի արգելոց՝

Սևաբերդ՝

  • 11:00-12:00 Հարավային դպրոց
  • 12:00-13:00 Արևմտյան դպրոց

Ծաղկունք գյուղ

  • 10:00-12:00 Արևելյան դպրոց, Քոլեջ, Նելլի Թովմասյան   «Շողեր» ջոկատ, Քոլեջ

Լեռնանիստ

  • 11:00-12:00 Միջին դպրոց / Անի Ավետիսյան և ընկերներ/
  • 12:00-13:00 Միջին դպրոց

Հունվարի 21

Գեղասահքի մարզադպրոց՝

  • 10:00-10:45 Միջին դպրոց / Նունե Սմբատյան և ընկերներ/
  • 11:00-11:45 Արևմտյան դպրոց
  • 12:00-12:45 Արևմտյան դպրոց
  • 13:00-13:45 Արևելյան դպրոց, Անի Մրտեյան « Թարգմանչական» ջոկատ

<<Գասպրոմ>> ընկերության սահադաշտ

10:00-11:00 Միջին դպրոց /Շուշան Սարդարյան և ընկերներ/, և Ավագ դպր. / Գայանե Սարգսյան և ընկերներ/

Ջրվեժի արգելոց՝

  • 10:00-11:00 9-րդ դասարան՝ Դիանա Նազարյանի, Ռինա Շահինյանի ջոկատ
  • 11:00-12:00 Հարավային դպրոց  3.3 ջոկատ
  • 12:00-13:00 Ավագ դպրոց

Սևաբերդ՝

  • 10:00-11:00 Ավագ դպրոց, 9-րդ դասարան՝ Ժաննա Հակոբյանի, Անիկ Խաչատրյանի ջոկատ
  • 11:00-12:00 Միջին դպրոց / Լուսինե Ներսեսյան և ընկերներ/
  • 12:00-13:00 Քոլեջ

Ծաղկունք գյուղ

  • 10:00-12:00 Միջին դպրոց  / Զարինե և ընկերներ/::::::Հասո

Լեռնանիստ

Հունվարի 24

Գեղասահքի մարզադպրոց՝

  • 10:00-10-45  Միջին դպրոց Անի, Վարսինե և ընկերներ/
  • 11:00-11:45 Հյուսիսային դպրոց 3.2 ջոկատ
  • 12:00-12:45 Հյուսիսային դպրոց 3․1 ջոկատ
  • 13:00-13:45 Հարավային դպրոց

Ջրվեժի արգելոց՝

  • 11:00-12:00 Արևմտյան դպրոց
  • 12:00-13:00 Արևմտյան դպրոց, Քոլեջ

Սևաբերդ՝

  • 10.00-11-00 Հարավային դպրոց/ Լենա Ղազարյան և ընկերներ/
  • 11:00-12:00 Ավագ դպրոց
  • 12:00-13:00 Արևելյան դպրոց, Սմբատ Պետրոսյան՝ «Չափագրող-ռոբոտաշինության»  ջոկատ

Ծաղկունք գյուղ

  • 10:00-12:00 Արևելյան դպրոց, Քոլեջ

Լեռնանիստ

  • 11.00-12.00 Միջին դպրոց / Հասմի Թոփչյան և ընկերներ/

Հունվարի 25

Գեղասահքի մարզադպրոց՝

  • 10:00-10-45 Միջին դպրոց /Շուշան և ընկերներ/
  • 11:00-11:45 Հարավային դպրոց
  • 12:00-12:45 Միջին դպրոց / Լիաննա Հակոբյան և ընկերներ/
  • 13:00-13:45 Միջին դպրոց  / Մերի և ընկերներ/

Ջրվեժի արգելոց՝

  • 11:00-12:00
  • 12:00-13:00 Ավագ դպրոց

Սևաբերդ՝

  • 10:00-12:00 Ավագ դպրոց
  • 11:00-12:00 Արևմտյան դպրոց
  • 12:00-13:00 Քոլեջ

Ծաղկունք գյուղ

  • 10:00-12:00 Արևմտյան դպրոց

Լեռնանիստ 

11:00-12:00 Քոլեջ/ Մարիամ Մխիթարյան և ընկերներ/

Հունվարի 26

Գեղասահքի մարզադպրոց՝

  • 10:00-10:45 Քոլեջ
  • 11:00-11:45 Ավագ դպրոց
  • 12:00-12:45 Ավագ դպրոց
  • 13:00-13:45 Քոլեջ

Ջրվեժի արգելոց՝

  • 10:00-11:00 Հյուսիսային դպրոց 5 տարեկաններ1․1 ջոկատ
  • 11:00-12:00 Արևելյան դպրոց, Հասմիկ Ղազարյան, Արմինե Մնացականյան, «Ուրախիկներ» և «Բարև» ջոկատներ
  • 12:00-13:00 Արևելյան դպրոց

Սևաբերդ՝

Ծաղկունք գյուղ

  • 10:00-12:00 Ավագ դպրոց, Հարավային դպրոց

Լեռնանիստ 

11:00-12:00 Միջին դպրոց /Նունե Թեմուրյան և ընկերներ/

12:30 Միջին դպրոց /Նունե Սմբատյան և ընկերներ/

Հունվարի 27

Գեղասահքի մարզադպրոց՝

  • 10:00-10:45 10:00 Միջին դպրոց Քնարիկ Մելքոնյան և ընկերներ
  • 11:00-11:45 Արևելյան դպրոց
  • 12:00-12:45 Միջին դպրոց՝ Տաթև Ալեքանյան, Երանուհի Խլղաթյան և ընկերներ
  • 13:00-13:45 Հյուսիսային դպրոց

Ջրվեժի արգելոց՝

  • 10:00-11:00 Արևմտյան դպրոց /Մելինե Սիմոնյան, Անի Գրիգորյան/
  • 11:00-12:00 Միջին դպրոց Նունե Սմբատյան և ընկերեներ/, Հարավային դպրոց 2.2 ջոկատ
  • 12:00-13:00 Ավագ դպրոց

Սևաբերդ՝

  • 11:00-12:00 Հարավային դպրոց
  • 12:00-13:00 Հյուսիսային դպրոց

Ծաղկունք գյուղ

  • 10:00-12:00 Հյուսիսային դպրոց Լրագրող-ընթերցասերների ջոկատ

Լեռնանիստ

  • 11:00-12:30 Գայանե Սարգսյան և ընկերներ մարզիչ՝ Նառա Հարությունյան
  • 12:30-14:00 Քոլեջ

Հունվարի 28

Գեղասահքի մարզադպրոց՝

  • 10:00-10-45
  • 13:00-13:45 Ավագ դպրոց

Ջրվեժի արգելոց՝

  • 11:00-12:00 Միջին դպրոց / Զարինե և ընկերներ/
  • 12:00-13:00 Հարավային դպրոց

Սևաբերդ՝

  • 11:00-12:00 Արևելյան դպրոց
  • 12:00-13:00 Ավագ դպրոց

Ծաղկունք գյուղ

  • 10:00-12:00 Միջին դպրոց  / Լուսինե Ներսեսյան և ընկերներ/

Թողնել պատասխան

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Փոխել )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Փոխել )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Փոխել )

Connecting to %s